Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın..

Günümüz iş yaşamının hızı ve temposu, iş ortamınızda mükemmel bir altyapı gerektirir. Oluşabilecek en ufak problem dahi iş akışınızı yavaşlatabileceği gibi iş hayatınızda karmaşaya da sebep olur. Ve biz böyle bir durumu yaşamanızı asla istemeyiz. Pişkin Dekorasyon olarak, uzmanlık alanlarımız arasında yer alan Banka , ATM’ler mağaza, fabrika ve ofis hizmetleri bulunmaktadır. Uzman ve deneyimli ekiplerimizle daha geniş kitlelere hizmet ederken, %100 müşteri memnuniyeti felsefemizi asla terketmiyoruz. Bu anlayış doğrultusunda, çalışma alanlarınızın projelendirilmesinden inşaatına, iç mimarisinden bakım ve onarımına kadar varan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Türkiye'nin en önde gelen markaları, Pişkin inşaat kalitesine güveniyor.
2001 yılında bankacılık sektörüne hizmet vererek başladığımız maratonumuzda, ilkeli çalışmalarımız ve detaya önem veren mükemmeliyetçi bakış açımız ile çalışma alanlarımızı ve mutlu müşteri sayımızı hızla artırdık. Hizmet verdiğimiz alanlardaki beklentileri, zaman ve yer sıkıntısı olmadan çözebilmek adına Türkiye’nin her tarafındaki çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Bu da bizi, sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline getiriyor. Tüm hizmet alanlarımızda, işimizin gerektirdiği uzmanlığa, tecrübeye ve donanıma sahip olmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat gibi sınırsız boyutlarda karşılayabilmemizi sağlıyor.

Mükemmele ulaşmak için 7 gün 24 saat görevimizin başındayız.
İlkeli duruşumuz ve güçlü altyapımız ile bugüne kadar, sayısız banka şubesinin anahtar teslim inşaatını, yüzlerce ATM kurulumunu, banka şubelerinin revizyon ve periyodik bakımlarını başarıyla gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda, sadece bankacılık sektöründe kalmayarak, faaliyet verdiğimiz sektörlerin sayısını artırıyoruz.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak. 

MİSYONUMUZ
20 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak. 

STRATEJİMİZ
Pişkin İnşaat’ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt-tadilat dekorasyon  sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firmanın gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır. 

Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daima mükemmelliği amaçlamak.
Faaliyet konularını genişletmek, sektördeki yeniliklere açık olmak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak.
Güvenilir ve saygın olmak,
Doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermemek,
Hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek.  

Hizmetlerimiz
Teknik ve görsel olarak yüksek kalitede hizmetler ile tüm mekanlarda en uygun çözümler sunmak.
Hizmetlerimizin müşterilerimizi mutlu etmesini sağlamak.
Hizmet kalite çıtamızı yükselmek, yeni proje ve çözümlerde pazarda daima öncü ve lider olmak.
PİŞKİN İnşaat isminin geçtiği her projede müşterilerimizin tam bir güven içinde olmasını sağlamak. 

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 442 94 84

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.